Animex biznesowo

Bycie wieloletnim dostawcą na najbardziej wymagające rynki świadczy nie tylko o wysokiej klasie naszych produktów. Jest to równoznaczne z zaufaniem jakie od wielu lat konsekwentnie budujemy na arenie międzynarodowej. Szeroki wachlarz klientów, których obsługujemy na całym świecie, został zbudowany w oparciu o najwyższe standardy partnerskiej współpracy.

Niepodważalna jakość, pełne zaangażowanie oraz niezbędna wiedza - to zapewniamy naszym klientom niezmiennie od blisko siedmiu dekad.

Dbamy o to by produkt, który ostatecznie trafi do klienta był dokładnie sprawdzony przetestowany oraz posiadał odpowiednie zaświadczenia potwierdzające naszą wyjątkową jakość.

Nasze najwyższe standardy w zakresie jakości, dobrostanu zwierząt i bezpieczeństwa są uznawane przez niezależne branżowe podmioty audytujące (IDFL, IDFB, Qtec Japan, KRD), co potwierdzają certyfikaty, między innymi Downpass, ISO, RDS, Oeko-Tex klasa I czy J-TAS.

Od lat współpracujemy z firmami z branży modowej, producentami wyrobów pościelowych, meblarskich oraz firmami tworzącymi sprzęt outdoorowy.

Dlatego, jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości wypełnieniu oraz partnerskich zasadach – podejmij współpracę już teraz.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji puchu i pierza (Produkcja polskiego puchu od 1951 roku)
Odpowiedzialność za dobrostan zwierząt oraz środowisko naturalne (Działamy zgodnie z ISO 14001)
Uznanie najbardziej cenionych, branżowych ośrodków (IDFL, IDFB, EDFA, Qtec)
Zaufany i odpowiedzialny partner w biznesie (Służymy ekspertyzą naszym partnerom na całym świecie)

Widoczna jakość Animex Puch

Do góry